Spawacz TIG - Holandia

Warszawa, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Poszukujemy wykwalifikowanego spawacza TIG, który dołączy do naszego zespołu. Spawacz TIG będzie odpowiedzialny za spawanie różnych materiałów, w tym stali nierdzewnej, aluminium i innych metali, w celu uzyskania wysokiej jakości spoin zgodnie ze specyfikacjami. Rola ta wymaga wysokiego poziomu precyzji i dbałości o szczegóły, aby zapewnić, że wszystkie spoiny spełniają standardy branżowe i wymagania klientów.

Kluczowe obowiązki:

- Wykonywanie spawania TIG różnych metali, w tym stali nierdzewnej, aluminium i innych stopów.
- Czytanie i interpretowanie planów, schematów i szczegółowych specyfikacji spawalniczych.
- Przygotowywanie materiałów i ustawianie sprzętu spawalniczego zgodnie z wymaganiami pracy.
- Sprawdzanie spoin pod kątem dokładności i jakości, dokonywanie niezbędnych korekt w celu zapewnienia zgodności ze specyfikacjami.
- Utrzymywanie sprzętu spawalniczego i narzędzi, wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych i rozwiązywanie problemów w razie potrzeby.
- Przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy.
- Współpraca z członkami zespołu i innymi działami w celu ukończenia projektów na czas i zgodnie ze specyfikacjami.

Kwalifikacje:
- Certyfikat spawalniczy 141 będzie dodatkowym atutem.
- Minimum 2 lata doświadczenia jako spawacz TIG.
- Biegła umiejętność czytania i interpretowania planów, rysunków technicznych i symboli spawalniczych.
- Znajomość norm i procedur bezpieczeństwa w spawalnictwie.
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
- Prawo jazdy kat. B; Własny samochód będzie dodatkowym atutem.
- Silne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.
- Certyfikat VCA będzie dodatkowym atutem.

Wynagrodzenie: 600 - 650 euro netto. Tygodniowo po odliczeniu wszystkich kosztów, takich jak zakwaterowanie, ubezpieczenie i podatki.

Podróż z kraju pochodzenia kandydata do Holandii odbywa się na jego koszt. Powodem, dla którego za to nie płacimy jest to, że mieliśmy zbyt wiele sytuacji, w których płaciliśmy za podróż, a kandydaci nigdy nie dotarli na miejsce lub nawet przyjęli inną ofertę pracy w drodze tutaj. Po przyjeździe do Holandii wszystko zostanie zorganizowane dla kandydata: zakwaterowanie (mały dom, pojedyncze pokoje), ubezpieczenie, transport do pracy (dojazd do pracy samodzielny lub za pomocą transportu zorganizowanego przez miejsce pracy; dojazd do pracy wynosi >30 minut) i pomoc w uzyskaniu BSN (holenderskiego numeru ubezpieczenia społecznego),jeśli jest to konieczne. Następnego dnia (lub w poniedziałek, jeśli kandydat przyjedzie w weekend) kandydat może rozpocząć pracę (czas pracy wynosi 8 godzin dziennie). Zakwaterowanie to prywatne pokoje lub studio.
CV proszę wysyłać na etecollab@gmail.com

ETE

ETE

ETE