Tokarz CNC - Holandia

Warszawa, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Praktyka / staż
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Job Title: Tokarz CNC

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego tokarza CNC, który dołączy do naszego zespołu. Jako tokarz CNC będziesz odpowiedzialny za obsługę tokarek CNC w celu produkcji precyzyjnych komponentów zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami.

Obowiązki:
- Ustawianie i obsługa tokarek CNC w celu produkcji precyzyjnych części toczonych.
- Wybieranie i instalowanie odpowiednich narzędzi skrawających i osprzętu.
- Interpretowanie rysunków technicznych i planów w celu określenia wymagań dotyczących obróbki.
- Dokonywanie korekt ustawień maszyny w celu utrzymania jakości i dokładności.
- Wykonywanie rutynowej konserwacji maszyn w celu zapewnienia optymalnej wydajności.
- Sprawdzanie gotowych części pod kątem jakości i dokładności, w razie potrzeby dokonywanie regulacji.

Wymagania:
- Udokumentowane doświadczenie jako tokarz CNC lub na podobnym stanowisku.
- Biegłość w obsłudze tokarek CNC i zrozumienie programowania.
- Umiejętność interpretacji rysunków technicznych i planów.
- Preferowany certyfikat lub szkolenie w zakresie obróbki CNC.
- Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
- Prawo jazdy kat. B; Własny samochód będzie dodatkowym atutem.

Wynagrodzenie: 650-750 euro netto. Tygodniowo po odliczeniu wszystkich kosztów, takich jak zakwaterowanie, ubezpieczenie i podatki.

Podróż z kraju pochodzenia kandydata do Holandii odbywa się na jego koszt. Powodem, dla którego za to nie płacimy jest to, że mieliśmy zbyt wiele sytuacji, w których płaciliśmy za podróż, a kandydaci nigdy nie dotarli na miejsce lub nawet przyjęli inną ofertę pracy w drodze tutaj. Po przyjeździe do Holandii wszystko zostanie zorganizowane dla kandydata: zakwaterowanie (mały dom, pojedyncze pokoje), ubezpieczenie, transport do pracy (dojazd do pracy samodzielny lub za pomocą transportu zorganizowanego przez miejsce pracy; dojazd do pracy wynosi >30 minut) i pomoc w uzyskaniu BSN (holenderskiego numeru ubezpieczenia społecznego),jeśli jest to konieczne. Następnego dnia (lub w poniedziałek, jeśli kandydat przyjedzie w weekend) kandydat może rozpocząć pracę (czas pracy wynosi 8 godzin dziennie). Zakwaterowanie to prywatne pokoje lub studio.
CV proszę wysyłać na etecollab@gmail.com

ETE

ETE

ETE