SZLIFIERZ ODLEWÓW ŻELIWNYCH

Kielce/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 07.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: SKRAJNA 86, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
Nr oferty: StPr/24/0650

OBOWIĄZKI:
Praca polega na szlifowaniu odlewów żeliwnych szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi, obijaniu układów wlewowych od odlewów żeliwnych - praca na terenie Niemiec

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:
- Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE

Wymagania inne:
- Umiejętność obsługi szlifierki elektrycznej, pneumatycznej, szlifierki stacjonarnej. Uprawnienia na suwnice i wózki widłowe mile widziane, ale niekonieczne.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kielce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 65 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"MEGATERM PLUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
SKRAJNA 86, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:
Sebastian Dybiec
e-mail: sdybiec@megaterm.pl
tel: 665401402

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich