SPECJALISTA ds. MARKETINGU

Łódź, Bałuty

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

2024 SPECJALISTA DS. MARKETINGU (kosmetyki)
VENITA Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o. to firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji włosów. Poszukujemy osób dynamicznych zainteresowanych współpracą w pełnym wymiarze godzin przy projektach marketingowych (tworzenie koncepcji nowych produktów, projektowanie opakowań i materiałów reklamowych, obsługa strony www, obsługa social media).
Twój zakres obowiązków
• odpowiedzialność za wdrożenie nowych produktów na rynek oraz za ich sukces rynkowy
• monitorowanie rynku, działań konkurencji oraz trendów konsumenckich
• kreowanie nowych produktów oraz zarządzanie wybraną częścią portfolio produktowego
• realizacja pełnego procesu wdrożeń (od pomysłu po produkt finalny),
• tworzenie harmonogramów prac oraz nadzór nad ich realizacją
• przygotowywanie materiałów marketingowych,
• opracowywanie kreacji opakowań
• wsparcie w działaniach trade marketingowych
• poszukiwanie dostawców opakowań
• współpraca z partnerami zewnętrznymi, nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami
• współpraca z laboratorium, działem sprzedaży, innymi działami firmy oraz podwykonawcami
• współpraca z grafikami i drukarniami
• wsparcie działu sprzedaży przy zdobywaniu nowych klientów
• udział w targach branżowych
Nasze wymagania
• Zainteresowania związane z rynkiem kosmetyków trendami oraz oczekiwaniami konsumentek
• kreatywność
• Komunikatywność i tzw. „lekkie pióro”
• umiejętność analitycznego myślenia i długoterminowego planowania
• zaangażowanie i samodzielność w działaniu, aktywność, umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie, pracy pod presją czasu
• dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane
• Znajomość Wordpress
• doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
• znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign

To oferujemy
• Przestrzeń do innowacyjności i dzielenia się swoimi pomysłami.
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Ciekawe wyzwania
• Samodzielność
• Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu o profilu FMCG
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
• Niekorporacyjną atmosferę pracy
• Etat w firmie kierującej się uczciwymi zasadami

KRZYSZTOF

KRZYSZTOF

KRZYSZTOF