GRAFIK KOMPUTEROWY

Łódź, Bałuty

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Grafik 2024
VENITA Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o. to firma z 35-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji włosów. Poszukujemy osób dynamicznych zainteresowanych współpracą w pełnym wymiarze godzin przy projektach marketingowych (projektowanie opakowań i materiałów reklamowych, tworzenie koncepcji nowych produktów, obsługa strony www, obsługa social media).
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
• Doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku
• Znajomość MS Office
• znajomość social media (Facebook, Instagram)
• Komunikatywność
• Zaangażowanie
• Gotowość do samodoskonalenia
• Kreatywność
• Dobra organizacja, umiejętność zarządzania czasem
• Prosimy o załączenie portfolio wykonanych projektów grafik / ulotek, rysunków
• Znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie na stanowisku grafik komputerowy

Mile widziane
• Znajomość Wordpress
• Zainteresowania związane z rynkiem kosmetyków

Obowiązki
• Współtworzenie koncepcji nowych produktów
• Projektowanie opakowań – od koncepcji produktu do przekazania materiałów do drukarni
• Tworzenie kreatywnych grafik reklamowych
• Opracowywanie prezentacji marketingowych
• Przygotowywanie wizualizacji produktów
• Projektowanie grafik na potrzeby stron WWW (banery, newslettery, grafiki do sieci społecznościowych, infografiki, itp.)
• Projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowych offline (ulotki, katalogi produktowe, foldery)
• Dbanie o spójność tworzonych materiałów
• Tworzenie opisów marketingowych

Co oferujemy ?
• Przestrzeń do innowacyjności i dzielenia się swoimi pomysłami.
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Ciekawe wyzwania
• Samodzielność
• Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu o profilu FMCG
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
• Niekorporacyjną atmosferę pracy
• Etat w firmie kierującej się uczciwymi zasadami

Miejsce pracy: Łódź
Prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres: rekrutacja.marketing [at] venita.com.pl

Joanna

Joanna

Joanna