Spawacz konstrukcji metalowych

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 05.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko
SPAWACZ MAG
Lokalizacja: Chateauroux, Francja

Gwarantujemy:
• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę
• wynagrodzenie na poziomie od 2200€ netto
• gwarancję godzin pracy
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• zapewnione zakwaterowanie
• bonus za transport 150€

Twoje obowiązki:
• montaż konstrukcji stalowych zgodnie z planami
• spawanie konstrukcji i czytanie dokumentacji technicznej
• sczepianie i heftowanie oraz montowanie konsktrukcji

Wymagania:
• doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG
• mile widziane: własne auto
• mile widziane: uprawnienia na suwnice

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

Magda

Magda

Magda