Mechatronik

Gliwice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Poszukiwani Mechatronicy – Praca w Niemczech
Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do  grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.
Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem  pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie mechatronika do pracy w Niemczech.
Lokalizacja:
Praca w okolicach Heilbronn – centrum produkcji i dystrybucji narzędzi oraz urządzeń technicznych. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany zakład, który zapewni Ci wyzwania na miarę Twoich umiejętności.
Twoje zadania:
• Serwisowanie maszyn i urządzeń technicznych
• Konserwacja oraz naprawa infrastruktury produkcyjnej
• Analiza i diagnoza usterek oraz awarii systemów
• Praca w systemie trzyzmianowym
Kogo szukamy?
• Posiadasz wykształcenie techniczne (technik mechatronik, elektrotechnik) – mile widziani również inżynierowie
• Znajomość języka niemieckiego to dodatkowy atut, ale nie jest wymagana!
Co oferujemy:
• Wynagrodzenie: 18€ brutto za godzinę (średnia ilość godzin w miesiącu to 170-180)
• Gwarantujemy zakwaterowanie!
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku
Oferta pracy tymczasowej: TAK.
Jeśli masz doświadczenie i pasję do mechatroniki, czekamy właśnie na Ciebie!
Aplikuj teraz i rozpocznij pracę w Niemczech, gdzie technologia łączy się z innowacją!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

Personnel

Personnel

Personnel