Przedstawiciel Handlowy/Koordynator Montażu

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 29.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Do dużego zakładu produkcyjnego - firmy zajmującej się produkcją i montażem dla wielu branż w przemyśle elektronicznym obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju swoich kompetencji na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy/Koordynator Montażu
Miejsce pracy: praca terenowa + home office

Zakres obowiązków:
• Aktywna sprzedaż – teren do negocjacji;
• Prowadzenie negocjacji handlowych;
• Koordynacja procesu montażu podzespołów elektronicznych;
• Doradztwo techniczne;

Zakres oczekiwań:
• Doświadczenie w branży elektronicznej (szczególnie elektronika kontraktowa);
• Znajomość podzespołów elektronicznych;
• Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne kierunkowe (np. Elektronika lub pokrewne);
• Aktywne prawo jazdy kat. B;
• Rzetelność, samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy;
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.
• Atrakcyjny pakiet benefitowy, a w nim m. in. pakiet medyczny.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Kamila

Kamila

Kamila