Doradca Techniczno-Handlowy

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Szukamy pracownika do dużego zakładu produkcyjnego - firmy zajmującej się produkcją i montażem dla wielu branż w przemyśle elektronicznym. Obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju swoich kompetencji na stanowisku:

Miejsce pracy: praca terenowa + home office

Zakres obowiązków:

- Aktywna sprzedaż – teren do negocjacji;

- Prowadzenie negocjacji handlowych;

- Koordynacja procesu montażu podzespołów elektronicznych;

- Doradztwo techniczne;

Zakres oczekiwań:

- Doświadczenie w branży elektronicznej (szczególnie elektronika kontraktowa);

- Znajomość podzespołów elektronicznych;

- Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne kierunkowe (np. Elektronika lub pokrewne);

- Aktywne prawo jazdy kat. B;

- Rzetelność, samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy;

- Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

- Atrakcyjny pakiet benefitowy, a w nim m. in. pakiet medyczny.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Magda

Magda

Magda