pracownika do cięcia blach stalowych

Łódź, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak

Rozpoczęcie projektu: 28 października 2024 r.
Koniec projektu: 20 grudnia 2024 r.
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy (kod pocztowy: 21079)

Poszukujemy doświadczonego pracownika do cięcia blach stalowych, który będzie zaangażowany w prace naprawcze na statkach żeglugi śródlądowej oraz małych statkach w Hamburgu.
Opis stanowiska:

Cięcie blach stalowych przy użyciu palnika do cięcia oraz szlifierki kątowej
Prace naprawcze na statkach żeglugi śródlądowej oraz mniejszych jednostkach pływających
Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i procedur pracy na terenie stoczni

Wymagania:

Doświadczenie w pracy przy cięciu blach stalowych
Umiejętność obsługi palnika do cięcia i szlifierki kątowej
Znajomość języka niemieckiego lub polskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy w dynamicznych warunkach i na wysokości

Oferujemy:

Zakwaterowanie zapewnione przez Wykonawcę na czas trwania projektu
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
Praca w terminie od 28 października 2024 r. do 20 grudnia 2024 r.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: cv.rekru@wp.p

Michał

Michał

Michał