Oferta pracy: Elektryk/Technik Elektryczny

Łódź, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak

Termin rozpoczęcia projektu: 28 października 2024 r.
Termin zakończenia projektu: 21 marca 2025 r.
Lokalizacja: Malsch (kod pocztowy: 76316), Niemcy
Zakwaterowanie: zapewnione przez Wykonawcę
Wymagane umiejętności językowe: znajomość języka niemieckiego
Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego elektryka lub technika elektrycznego do pracy na projekcie w Malsch. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę i wsparcie techniczne systemów sterowania w środowisku produkcyjnym.

Obowiązki:

Pewna obsługa schematów obwodów elektrycznych.
Wykonywanie obróbki mechanicznej obudów i płyt montażowych.
Okablowanie oraz montaż komponentów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
Testowanie jakości oraz funkcjonalności systemów sterowania.
Konserwacja i utrzymanie systemów produkcyjnych w należytym stanie technicznym.
Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek technicznych w systemach sterowania.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy z systemami elektrycznymi i obwodami.
Umiejętność czytania i pracy ze schematami elektrycznymi.
Znajomość technik obróbki mechanicznej obudów i płyt montażowych.
Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek elektrycznych.
Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami automatyki przemysłowej.

Oferujemy:

Zatrudnienie na czas określony, od października 2024 r. do marca 2025 r.
Zakwaterowanie zapewnione przez Wykonawcę.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: cv.rekru@wp.pl

Michał

Michał

Michał