Poszukiwany Ustawiacz wtryskarek

Dobczyce/ myślenicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 02.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Uwaga Dobczyce! Poszukiwany Ustawiacz wtryskarek
Gwarantujemy:
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stałe wynagrodzenie + premia
• Parking dla pracowników
• Liczne benefity (paczki świąteczne, bony okolicznościowe i wycieczki integracyjne)
• Pakiet prywatnej opieki medycznej
Twoje obowiązki:
• Obsługa maszyn wtryskowych z obowiązującymi wytycznymi
• Wymiana form wtryskowych
• Dbanie o zachowanie ciągłości produkcji - przygotowanie formy, narzędzi, oprzyrządowania

Wymagamy:
• Doświadczenia na produkcji przy obsłudze wtryskarek
• Podstawowej wiedzy z zakresu obróbki tworzyw sztucznych i technologii procesu wtrysku

Zainteresowała Cię Nasza oferta?
Zadzwoń lub wyślij Swoje CV!
Tel.518975344 – Marta m.rolek@baileycontracting.pl
Tel. 797 253 443 – Katarzyna k.daniel@baileyindustries.pl

Marta

Marta

Marta