Operator maszyn budowlanych ze znajomością niemieckiego

Poznań, Grunwald

Ogłoszenie dodane: 05.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – Bad Kissingen, Fulda, Wurzburg

Stawka: 19,58-22,14 euro/h

Zadania:
• Prowadzenie i obsługa różnych maszyn budowlanych do robót ziemnych, np. koparek, ładowarek kołowych itp.,
• Dbanie i konserwacja sprzętu.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy przy robotach ziemnych, budowie kanalizacji, mile wdziane przy budowie dróg,
• Ukończone wykształcenie w branży budowlanej i/lub doświadczenie zawodowe.
• Dobra znajomość języka niemieckiego,
• Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
• Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR NIEMCY” – oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena