Oferta Pracy: Hydraulik (Instalacje Grzewcze) - Austria

Łódź, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak

Stanowisko: Hydraulik – Instalacje Grzewcze
Lokalizacja: Sankt Pölten, Austria
Projekt: Wymiana instalacji olejowej na pompę ciepła
Data rozpoczęcia: 28 października 2024
Czas trwania: Okres do ustalenia, zależnie od postępu prac

Opis stanowiska: Poszukujemy dwóch doświadczonych hydraulików do pracy przy wymianie instalacji grzewczych z olejowych na pompy ciepła w Sankt Pölten w Austrii. Praca obejmuje montaż, demontaż oraz modernizację systemów grzewczych. Kandydaci będą odpowiedzialni za instalację pomp ciepła oraz przygotowanie systemów hydraulicznych.

Obowiązki:

Demontaż istniejącej instalacji grzewczej opartej na oleju.
Instalacja pomp ciepła oraz przygotowanie infrastruktury pod nowy system grzewczy.
Wykonywanie prac montażowych, naprawczych oraz serwisowych w zakresie instalacji hydraulicznych.
Zapewnienie wysokiej jakości wykonania oraz przestrzeganie austriackich norm instalacyjnych.
Współpraca z zespołem oraz klientem.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy przy instalacjach grzewczych i hydraulicznych, w szczególności przy montażu pomp ciepła.
Umiejętność pracy w zespole i samodzielnego podejmowania decyzji.
Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
Uprawnienia hydrauliczne oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Gotowość do pracy od 28 października 2024 w Austrii.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.
Zakwaterowanie na miejscu lub pomoc w jego organizacji.
Możliwość długotrwałej współpracy.
Praca w międzynarodowym zespole w przyjaznej atmosferze.

Zgłoszenia: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: cv.rekru@wp.pl

Michał

Michał

Michał