NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Poznań/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 21.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Trzemeszeńska 12, 61-038 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/2068

OBOWIĄZKI:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego- praca wychowawczo-opiekuńczo-dydaktyczna.
Praca w godz. pomiędzy 6.00-17.30
Docelowo umowa na czas nieokreślony.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: doświadczenie mile widziane

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe licencjat lub magister- wychowanie przedszkolne/nauczanie początkowe. Znajomość metodyki wychowania przedszkolnego, dobry kontakt z dziećmi; posiadanie uprawnień kierunkowych. Mile widziane: znajomość j. angielskiego na poziomie B2, elestyczność, umiejętność pracy w zespole, obsługa tablicy multimedialnej i innych urządzeń.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSZKOLE NR 45 ZIELONY ZAKĄTEK

Adres:
Trzemeszeńska 12, 61-038 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: p45@poznan.interklasa.pl
tel: 618-79-45-26

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - CV na adres mailowy, Termin: tel. umówienie spotkania

Wymagane dokumenty:
CV, dyplom ukończenia uczelni

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu