MŁODSZY WYCHOWAWCA/WYCHOWAWCA

Poznań/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 26.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: PERZYCKA 110a-b, 60-182 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/2135

OBOWIĄZKI:
Kierowanie procesem opiekuńczo- wychowawczym wyznaczonych wychowanków oraz organizowanie zajęć dla dzieci.
Praca w godzinach: 7-19, 19-7

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
- Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie. Umiejętność organizowania pracy, praca w zespole. Znajomość j.angielskiego lub innego w stopniu podstawowym. Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach zajmujących się dziećmi.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 170 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "SWOBODA"

Adres:
SWOBODA 59, 60-389 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: anna.markiewicz@cwr-poznan.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kontakt mailowy

Wymagane dokumenty:
CV. list motywacyjny, świadectwo pracy, dyplom, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu