MAGAZYNIER - KIEROWCA KAT. B

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 11 godzin temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/8371

OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe, przyjęcie i rozkładanie towaru na półki, przygotowanie towaru wg dokumentacji WZ, dostawa towaru do klienta. Praca od poniedziałku do piątku (co druga sobota, premiowana), w godzinach: 7-15. Miejsce pracy: Gdańsk/Straszyn.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania inne:
- uczciwość, punktualność, obowiązkowość, obsługa komputera.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
"SKUBA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Irina Kich
tel: 587431483

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy