Magazynier w Firmie Kurierskiej - Praca na Pełen etat

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 19.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dołącz do naszej firmy Kurierskiej jako magazynier! Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej, gotowej na wyzwania związane z zarządzaniem magazynem i kontrolą przepływu towarów. Skontaktuj się z nami pod numerem 883-088-611.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na pełen etat w dynamicznym środowisku
- Stawkę godzinową w wysokości 29zł/godzina + bonusy za godziny nocne
- Wypłaty w formie tygodniówek
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Profesjonalne szkolenie w obszarze pracy magazynowej
- Darmowy transport pracowniczy

Wymagania:
- Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
- Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane umiejętność obsługi sprzętu magazynowego (np. wózki widłowe)
- Dokładność, sumienność i zdolność do pracy w zespole

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniami
- Etykietowanie i przechowywanie produktów zgodnie z procedurami
- Monitorowanie stanów magazynowych i raportowanie ewentualnych nieprawidłowości
- Sortowanie paczek kurierskich

Kontakt: Tel. 883-088-611
Mail: K.szklarzewicz@fallwork.pl

Pamiętaj o dodaniu do swojej aplikacji, klauzuli RODO: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Kacper Szklarzewicz