zatrudnimy Spedytor/-ka Ostrołeka

Ostrołęka/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 04.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Seifert Polska sp. z o.o. poszukuje do oddziału w Ostrołęce osoby na stanowisko Spedytor/-ka
Zadania: planowanie i organizowanie transportu, nadzór nad prawidłową realizacją umów transportowych oraz spedycyjnych, rejestracja zleceń transportowych w dedykowanym do tego programie, wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów transportu, monitorowanie i kontrola zleceń w trakcie ich realizacji – dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług, budowanie długotrwałych relacji z klientami i przewoźnikami.
Oczekiwania: doświadczenie na stanowisku spedytora, znajomość rynku transportu, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się firmie, satysfakcjonujące wynagrodzenie + system premiowania, dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie), dodatkowe świadczenie urlopowe, dofinansowanie do karnetów sportowych, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Aleksander

Aleksander

Aleksander