Zatrudnimy 5 fachowców budowlanych do pracy w Niemczech- 20 €/h

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 12.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

CJ KONIK poszukuje 5 doświadczonych pracowników budowlanych do pracy na terenie Niemiec! Jeśli jesteś tynkarzem, dekarzem, stolarzem lub elektrykiem – ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: 20€ na godzinę

np. 4400€ netto miesięcznie przy wypracowaniu 220 godzin w miesiącu.
Praca 8-10 godzin dziennie

Zapewnione mieszkanie

Stałe zatrudnienie

Niemieckie ubezpieczenie

Wymagania:

Doświadczenie w branży budowlanej

Sumienność i zaangażowanie

Punktualność

Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, umożliwiająca komunikację na budowie.

Zakres obowiązków:

Tynkarz: Przygotowanie powierzchni, nakładanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, szpachlowanie i wykończenia ścian oraz sufitów.

Dekarz: Montaż i naprawa dachów, instalacja pokryć dachowych, rynien, okien dachowych, oraz uszczelnianie dachów.

Stolarz: Obróbka drewna, montaż okien, drzwi, schodów, oraz prace wykończeniowe wewnątrz budynków.

Elektryk: Instalacja i serwisowanie systemów elektrycznych, montaż okablowania, diagnozowanie i naprawa usterek.

Miejsce pracy: Południowe Niemcy

PRACA OD ZARAZ!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz stabilnej pracy w Niemczech, CJ KONIK zaprasza do aplikowania!

Nie czekaj – dołącz do nas już teraz! Wyślij swoją aplikację i rozpocznij pracę w Niemczech z atrakcyjnym wynagrodzeniem i stabilnym zatrudnieniem. Liczba miejsc ograniczona – aplikuj szybko i zapewnij sobie miejsce w naszym zespole!

! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja.niemcypraca@gmail.com lub zadzwoń.

CJ KONIK Magdalena Kopacz

67-200 Głogów,

ul. Okrężna 35b

tel: 731913716

tel: 570718736

- czynny w dni robocze od 8 do 16

Halina

Halina

Halina