WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY SOCJOTERAPEUTYCZNEJ

Ruda Śląska/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 14.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/01, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0572

OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi w wieku 6 do 9 lat, prowadzenie zajęć, odrabianie zadań domowych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psycholog

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie wyższe
- na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, lub na innym kierunku którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo wychowawczą lub
- na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo wychowawczej lub
-na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela

Praca z dziećmi w wieku od 6 do 9 lat. Praca od 01 października. Kontakt mailowy sekretariat@pwd-ruda.pl

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNEGO W RUDZIE ŚLASKIEJ

Adres:
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/01, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Aleksandra Król
e-mail: sekretariat@pwd-ruda.pl
tel: 32 340 40 53

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
kontakt - sekretariat@pwd-ruda.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej