WYCHOWAWCA

Sopot/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 3 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

WYCHOWAWCA

Miejsce pracy: 23-go Marca 16, 81-820 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1591

OBOWIĄZKI:
Organizacja pracy w grupie wychowawczej; praca indywidualna z wychowankiem; współpraca z zespołem wychowawczym, instytucjami zewnętrznymi, rodziną podopiecznych; prowadzenie dokumentacji wychowanka; prowadzenie zajęć wspierających rozwój wychowanka.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia, praca socjalna

Wymagania inne:
- Równoważny system czasu pracy do 12 godzin, we wszystkie dni w roku, w tym w godzinach nocnych. Wymagana umiejętność pracy w zespole wychowawczym. Mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych, umiejętność przygotowywania posiłków z wychowankami. Wynagrodzenie zgodne z systemem w oświacie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji. CV i list motywacyjny należy przesyłać na adres mailowy sekretariat@ddsopot.pl Wszelkie informacje oraz załączniki dostępne na stronie https://domsopot.naszbip.pl/praca

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sopot
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 830 do 7 270 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Dom Dziecka "Na Wzgórzu"

Adres:
23-go Marca 16, 81-820 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Beata Młynarczyk
e-mail: sekretariat@ddsopot.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
- cv + list motywacyjny
- oryginały dyplomów, świadectwa pracy do wglądu

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni