WARTOWNIK (PRACA W 6 SAMODZIELNYM ODDZIALE GEOPRZESTRZENNYM)

Toruń/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 11 godzin temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1569

OBOWIĄZKI:
regulaminowe pełnienie służby ochronnej w zakresie ochrony osób i mienia oraz chronionego terenu/obiektu w czasie wynikającym z planu pełnienia służby; posługiwanie się technicznymi środkami łączności i sygnalizacji oraz sprzętem ppoż. zgodnie z obowiazującymi przepisami; uczestniczenie w planowanych zajęciach i szkoleniach specjalistycznych; uczestniczenie przed przyjęciem służby w instruktażu do pełnienia służby wartowniczej;znajomość i umiejętność posługiwania się środkami przymusu bezpośredniego znajdującymi się na wyposażeniu OWC zgodnie z obowiązującymi przepisami; realizacja obowiązków służbowych wynikających z regulaminu oddziału wart oraz postępowanie zgodne z obowiązkami szczegółowo określonymi w tabeli posterunków.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Kurs doskonalący kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, egzamin dopuszczający do posiadania broni lub legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, zaświadczenie o niekaralności, umiejętnośc pracy w zespole, doświadczenie w branży ochrony mienia i osób.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 444 do 4 554 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY TORUŃ/Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu

Adres:
Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: 6sog@ron.mil.pl
tel: 261432720

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta, inny - Miejsce wykonywania pracy: 6 Samodzielny Oddział Geoprzestrzenny, Toruń

Wymagane dokumenty:
CV + List motywacyjny należy wysłać na adres: 6sog@ron.mil.pl lub przesłać pocztą na adres: ul. Henryka Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia