Ustawiacz Maszyn * Operator Maszyn *praca w Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice/ oławski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 26.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Stabilny pracodawca poszukuje Ustawiaczy Maszyn.

Oferujemy stale zatrudnienie, z możliwością rozwoju.

Oferujemy
umowę o pracę bezpośrednio
pracę od poniedziałku do piątku, (6-14, 14-22, 22-06)
wynagrodzenie zależne do umiejętności i doświadczenia
atrakcyjny pakiet benefitów mi.in: prywatne ubezpieczenie grupowe, posiłki pracownicze, system rekomendacji pracowników, dostęp do platformy nauki j. obcych, szkoleń rozwojowych, e-booków, dostęp do zakładowej siłowni,
pakiet szkoleń wewnętrznych

Zadania
nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na obsługiwanej maszynie
diagnozowanie, usuwanie usterek, przezbrajanie maszyn i urządzeń
montowanie przyrządów (narzędzi tłoczonych) na prasach

Oczekujemy
doświadczenia na podobnym stanowisku
znajomości rysunku technicznego
chęci do pracy

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, lub kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna