TOKARZ W METALU

Będzin/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 09.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Modrzejowska 59, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0935

OBOWIĄZKI:
Obróbka metali w warsztacie - obróbka skrawaniem na frezarce. Kontrola jakości produktu zgodnie z projektem. Dbanie o stan maszyn. Praca z rysunkiem technicznym. Dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy. Praca zgodnie z przepisami BHP. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00
I umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością przejścia na umowę o pracę - uzależnione od poziomu zaangażowania i umiejętności kandydata
Praca na ul. Modrzejowskiej lub Kościuszki w Będzinie

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:
- Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługi narzędzi pomiarowych i warsztatowych - tokarki, frezarki.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Będzin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CO - CO RYSZARD GONCERZ

Adres:
Modrzejowska 59, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 783 973 368

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny 783 973 368

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie