Tokarz manualny

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Agencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250), poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

TOKARZ MANUALNY
Miejsce pracy: Crozons - Bretania | Francja
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:
Montaż części oraz oprzyrządowania na podstawie rysunku technicznego
Weryfikacja zgodności wyprodukowanych komponentów
Konserwacja i utrzymanie stacji roboczej

Wymagania:
Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych
Znajomość technik obróbki, prędkości cięcia i obsługi maszyny
Znajomość języka francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o kontrakt francuski
Zapewnione zakwaterowanie
Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością wypracowania nadgodzin
Pomoc w dopełnieniu formalności

W celu uzyskania szczegółowych informacji zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego lub kontakt na podany niżej numer telefonu lub adres mailowy.

Gabriela

Gabriela

Gabriela