Technolog Programista CNC / obróbka blach

Karczew/ otwocki/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 01.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla jednego z naszych Klientów, stabilnego pracodawcy, poszukujemy Technologa Programisty CNC - obróbka blach.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio lub B2B
- rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy
- pracę od poniedziałku do piątku (7-15)
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- pracę z nowoczesnymi technologiami

Zadania:
- tworzenie rysunków technicznych na podstawie informacji z działu handlowego
- programowanie maszyn CNC (wykrawarki, lasery)
- przetwarzanie plików graficznych
- optymalizacja procesów
- tworzenie kompletnej technologii wyrobu, rozchody materiałowe, operacyjne, normy czasowe
- praca na programach AutoCAD, Fusion 360, CorelDRAW, TOPS300, TruTops, Subiekt GT

Oczekujemy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomości systemu klasy ERP, programów do projektowania 2D, 3D
- znajomości oprogramowania maszyn CNC

Lokalizacja: Karczew

Osoby zainteresowane prosimy o zainteresowanie prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/an/b575829fab880549e40b3a834ae4160046736657 , bądź zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915Ka

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna