TECHNOLOG PROGRAMISTA CNC

Dobrzeń Wielki/ opolski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 46-081 Dobrzeń Wielki 113, powiat: opolski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/1928

OBOWIĄZKI:
Modernizacja technologii wytwarzania
- Ścisła współpraca z działem przygotowania produkcji:
- Przygotowanie dokumentacji do zleceń produkcyjnych
- Normowanie zużycia materiałów
- Analiza i wstępna weryfikacja zleceń produkcyjnych
- Udział w ostatecznej kontroli wyrobów gotowych
- Analiza i obsługa reklamacji
- Tworzenie raportów i sprawozdań

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: Programowanie i obsługa maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie (CNC)
- Uprawnienia: Komputer - obsługa programu AutoCAD

Wymagania inne:
- [Umiejętność 1] : biegła obsługa komputera, Microsoft Office
[Inne] : Umiejętność pisania i modyfikacji programów CNC
- Podstawowa znajomość programowania w języku Visual Basic lub C#
- Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego
- Obsługa programów typu CAD
- Mile widziana znajomość Solid Works, Solid Edge (istnieje możliwość przyuczenia)
- Zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, umiejętność dostrzegania kluczowych detali w rysunkach technicznych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ASSA ABLOY Mercor Doors SP. ZO.O

Adres:
Arkońska 6/A2, 80-390 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Magdalena Mróz
e-mail: magdalena.mroz@assaabloy.com
tel: +48 605 070 749

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu