TECHNIK ELEKTRORADIOLOG

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 11.07.2024

Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wodociągowa 4, 45-221 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/1336

OBOWIĄZKI:
Praca polegająca na wykonywaniu badań TK i MR w pracowniach diagnostycznych na terenie Opola po wcześniejszym przeszkoleniu. Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą. Oferujemy pracę w tygodniu i w weekend.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: pomaturalne/policealne
- Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Wymagania inne:
- Umiejętność obsługi aparatów TK i MR, Doświadczenie w wykonywaniu badań TK i MR min. 1-2 lata.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Helimed Diagnostic Imaging sp. z o.o. Sp. komandytowa

Adres:
Panewnicka 65, 40-760 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Katarzyna Pieczka
e-mail: kadry@helimed.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu