STYLISTKA PAZNOKCI

Puck/ pucki/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 25.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 10-go Lutego 50, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0661

OBOWIĄZKI:
Obsługa recepcji, wykonywanie manicure i pedicure, obsługa klienta, dbanie o porządek w miejscu świadczenia usług. Praca na dwie zmiany ( 08:00-16:00, 11:00- 19:00)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: umiejętność wykonywania manicure hybrydowego, praca z frezarką

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Puck
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BALTICOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
10-go Lutego 50, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Oliwia Otrompka
tel: 883999871

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku