Stolarz

Łódź, Widzew

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

STOLARZ
• Stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy na wózki widłowe, suwnice opłacone przez firmę)
• Miesięczny system premiowy
• 200% dodatku za prace w godzinach nadliczbowych w niedziele
• Dwukrotnie wyższy od standardowego dodatek za pracę w porze nocnej - aż 40%!
• Benefity Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
• Nagrody roczne
Oczekiwania:
• Gotowość do pracy 3 zmianowej
• Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami pomiarowymi
Zadania:
• Obsługa maszyn oraz elektronarzędzi (szlifierki, wyrzynarki, itp.)
• Kontrola jakości przy użyciu narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
• Montaż i obróbka elementów zgodnie z rysunkiem technicznym/schematem
• Przestrzeganie przepisów BHP

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie czekaj!
Aplikuj już teraz przesyłając CV pod ogłoszenie - przedstawimy szczegóły i umówimy się na rozmowę rekrutacyjną!

Miejsce pracy: Łódź Teofilów
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Weronika Szubert