SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z ODZIEŻĄ( STAŻ + ZATRUDNIENIE)

Środa Wielkopolska/ średzki/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 13 godzin temu

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Nr oferty: 321123

OBOWIĄZKI:
1. Metkowanie towaru przeznaczonego do sprzedaży.
2. Eksponowanie towaru na półkach, regałach, itp.
3. Dbanie o aktualne informacje o cenie towaru, wymiana etykiet
cenowych.
4. Bezpośrednia obsługa klienta.
1. Informowanie klientów o walorach i cechach użytkowania tworów.
2. Informowanie klientów o stosowanych promocjach, warunkach
reklamacji.
3. Przyjmowanie ewentualnych reklamacji.
4. Przygotowywanie faktur za sprzedany towar dla potrzeb klienta,
prowadzenie rejestru wydawanych faktur, (wskazać konkretne
programy).
5. Pobieranie od klienta należności za sprzedawany towar oraz
wydawanie reszty.
6. Przyjmowanie należności za pomocą kart płatniczych.
7. Dbanie o jakość obsługi klienta.
8. Pakowanie towaru dla klienta.

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- doświadczenie w sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: od 2 000

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Wiosny Ludów 10, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Bogumiła Frąckowiak
e-mail: mck.sroda@ohp.pl
tel: 61 677 01 56

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail