SPRZEDAWCA

Brzeszcze/ oświęcimski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Kościuszki 1, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/jokr/24/0955

OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: obsługę klientów, obsługę stoiska mięsnego, obsługę klienta przy kasie fiskalnej i na sklepie, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów, wykładanie towaru

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej i terminalu kart płatniczych
- Uprawnienia: dokładność, systematyczność, cierpliwość, praca w zespole,komunikatywność

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane handlowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, książeczka sanepidowska, umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych.
Miejsce wykonywania pracy: Brzeszcze ul. Kościuszki 1.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 2 miesięcy, po okresie próbnym - umowa o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym, w godzinach od 5:30 do 21:30 (niedziele handlowe od 8:00 do 18:00).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Brzeszcze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GEES Sp. z o.o.

Adres:
Rynek 13, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Cieślak
e-mail: acieslak@kupiecgees.pl
tel: (33) 845 71 30

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
kontakt z pracodawcą telefoniczny - (33) 845 71 30 lub mailowy - acieslak@kupiecgees.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu