Sprzątaczka i Pracownik porządkowy pół etatu Opole

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 14.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety i mężczyzn (mile widziane z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania biurowca w Opolu przy ul. Pileckiego na pół etatu.

Praca o d poniedziałku do piątku: pn-śr godz. 15.45-19.45, czw 17.15-21.45, pt 14.15-18.45,

Główne obowiązki: sprzątanie pomieszczeń, toalet, korytarzy, wind,

Zatrudnienie: umowa o pracę,

Wynagrodzenie: 2150 zł brutto na miesiąc.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu do poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 tel. 734-483-732.

Klauzula RODO

Aplikując wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, czy uzyskanych podczas rozmów kwalifikacyjnych – niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest: wwwgrupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-cl

DGP

DGP

DGP