SPRZĄTACZKA BIUROWA

Podłęże/ wielicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: 32-003 Podłęże 662, powiat: wielicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0512

OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości biur, korytarzy, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, hali (sprzątanie ręczne).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Praca dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, możliwe dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej, przeszkolenie, praca w stabilnej firmie, możliwy częściowy zwrot kosztów dojazdu własnym autem dla osoby z orzeczeniem.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Podłęże
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 3 225 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S.A.

Adres:
Modrzewiowa 7, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Ewa Ganc-Gobiecka
e-mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl
tel: 723700420

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce