SPRZĄTACZKA

Czeladź/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

SPRZĄTACZKA

Miejsce pracy: Dehnelów 2, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1211

OBOWIĄZKI:
Sprzątanie saun, korytarzy i łaźni parowych.
Praca na umowę - zlecenie na 3 miesiące, godziny pracy od 05.00 do 13.00 i 15.00 do 23.00 - do uzgodnienia z pracodawcą (wg grafiku)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Czeladź
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
TERMY RZYMSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Dehnelów 2, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 32 290 13 90

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - I kontakt telefoniczny 32/290 13 90 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie