SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Żelazno/ kłodzki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 15.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 57-361 Żelazno 44A, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0727

OBOWIĄZKI:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku będzie należało:

wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,

udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem,

wykonywanie prac instalacyjno – montażowych,

utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,

podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych, -

zgłaszanie zapotrzebowania na części zmienne potrzebnych do wykonywania prac.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: uprawnienia na wózek jezdniowy z napędem silnikowym , oraz wymiana butli gazowej w wózkach jezdniowych
- Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagania inne:
- Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Żelazno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Kajzerka Sp. z o.o.

Adres:
57-361 Żelazno 44A, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Patrycja Wieja
tel: 74 866 70 30

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku