SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Mielno/ koszaliński/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Gen.Stanisława Maczka 40, 76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/1651

OBOWIĄZKI:
Codzienna praca na platformie sprzedażowej - bieżąca sprzedaż.
Kontakt z klientem mailowo o telefonicznie.
Prowadzenie kompleksowe obsługi kontrahentów grupowych i telefonicznych.
Pozyskiwanie nowych kontrahentów.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe ( mile widziane ), znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, PowerPoint), znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu komunikatywnym kreatywność, oferta skierowana również do emerytów i obywateli Ukrainy ( wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego )

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mielno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 7 584 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ARCHE" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: m.polak@archemielno.pl
tel: 605445808

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
dodatkowe informacje: praca w godz. 9:00 - 17:00, praca również w soboty i niedziele

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie