Specjalista ds. kadr i płac

Nowy Targ/ nowotarski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 19.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Opis stanowiska
Dołącz do dynamicznego środowiska MK Job jako Specjalista ds. kadr i płac i rozwijaj się w profesjonalnym zespole!

Jeżeli tak jak My - jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, chcesz stale poszerzać wiedzę oraz dzielić się doświadczeniem zapraszamy Cie do naszego zespołu! Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie, pracę w międzynarodowej firmie pełnej ciekawych wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców
Naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, ppk i innych)
Naliczanie, sporządzanie i wysyłanie raportów do ZUS, US, GUS oraz PFRON

Wymagania stanowiska

Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw pracowniczych: rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, naliczanie świadczeń chorobowych, obliczanie zobowiązań wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, prowadzenie akt osobowych
Znajomość systemu Comarch ERP Optima
Obsługa programu Płatnik
Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

Oferujemy

Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę
Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
Dostęp do szkoleń oraz kursów
Prywatną opiekę medyczną
Niekorporacyjną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MK Job Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wielickiej 250, 30-663 Kraków, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach, w tym prawie do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także o dobrowolności podania danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Justyna

Justyna

Justyna