Specjalista ds. kadr i płac

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscowość: Cała Polska

Forma pracy: zdalna

Typ umowy: Cały etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Praca zmianowa Nie

Zakres obowiązków:

•Prowadzenie administracji kadrowej i naliczanie płac

•Przygotowywanie umów oraz aneksów

•Rozliczanie czasu pracy

•Administracja badań lekarskich

•Prowadzenie poprawności danych administracyjnych i systemach

•przygotowanie raportów

Wymagania:

•aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

•min. 2-letnie doświadczenie zawodowe

•znajomość języka angielskiego na poziomie B1

•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów kadrowo - płacowych

•dobra organizacja czasu pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań

•dokładność, sumienność oraz terminowość

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

•stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

•prywatną opieka medyczna, kartę sportową/prywatne ubezpieczenie na życie

•indywidualny proces wdrożenia

•swobodna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia