Specjalista ds. Dodawania Postów na Forach Internetowych

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 17.08.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Poszukujemy osoby do wykonania zadania polegającego na dodaniu 100
postów na forach internetowych. Każdy post powinien zawierać klikalny link w
postaci URL lub anchor.
Twoje zadania:
- Dodawanie postów: Tworzenie 100 postów na różnych forach
internetowych, zgodnie z dostarczonymi wytycznymi.
- Wstawianie klikalnych linków: Umieszczanie w postach klikalnych linków w
formie URL lub anchor, w sposób naturalny i zgodny z regulaminem forów.
- Dbałość o jakość: Zapewnienie, że posty są merytoryczne, związane z
tematem forum i nie naruszają jego zasad.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy z forami internetowymi: Znajomość zasad
publikowania postów na forach oraz umiejętność tworzenia angażujących
treści.
- Umiejętność wstawiania linków: Zdolność do poprawnego umieszczania
linków w postach, w tym znajomość podstaw HTML (do tworzenia anchorów).
- Dbałość o szczegóły: Skrupulatność w realizacji zadania, aby każdy post
spełniał określone wymagania.
Możliwość realizacji zlecenia w dogodnym dla Ciebie czasie.
Atrakcyjna stawka za wykonanie całego zlecenia.
Możliwość dalszej współpracy: Przy dobrze wykonanym zadaniu, możliwość
kolejnych zleceń w przyszłości.

Jakub Jasiński