Specjalista ds. administracyjno-finansowych z niemieckim i angielskim

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjno-finansowych

Miejscowość: Cała Polska

Forma pracy: zdalna

Typ umowy: Cały etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Praca zmianowa Tak

Zakres obowiązków:

•zakładanie kont kontrahentów w systemach finansowych i operacyjnych

•wprowadzanie oraz aktualizację danych w systemach

•dekretację faktur kontrahentów w programie finansowo-księgowym

•rozliczanie kontrahentów w systemie operacyjnym

•komunikację z kontrahentami w języku niemieckim i angielskim w tematach związanych z rozliczeniami

•przygotowanie raportów z systemu i zestawień dotyczących kontrahentów,

•obsługę skrzynek pocztowych działu

•obsługę korespondencji działu

•współpracę z innymi działami, zwłaszcza z księgowością

•wsparcie administracyjne zespołu operacyjnego

Wymagania:

•aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

•min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy związanej z administrowaniem danymi, obiegiem dokumentów finansowych, rozliczaniem realizowanych usług

•znajomość j. angielskiego i niemieckiego na poziomie pozwalającym na komunikację biznesową w tych językach

•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel, Teams)

•dobra organizacja czasu pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań

•dokładność, sumienność oraz terminowość

Mile widziane:

•praktyczna znajomość obsługi systemu IFS lub innych systemów finansowo-księgowych

•podstawowa wiedza z obszaru księgowości (doświadczenie pracy z rynków niemieckojęzycznych będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

•stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

•prywatną opieka medyczna, kartę sportową/prywatne ubezpieczenie na życie

•indywidualny proces wdrożenia

•swobodna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia