Spawacz / umowa o pracę / pn-pt

Wrocław, Fabryczna

Ogłoszenie dodane: 26.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego klienta, stabilnego pracodawcy poszukujemy Spawaczy konstrukcji oraz elementów

Zapewniamy stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji, wyposażonej w nowoczesny park maszynowy.

Oferujemy

bezpośrednie stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-06)
wynagrodzenie zależne do umiejętności i doświadczenia: podstawa + premia
atrakcyjny pakiet benefitów mi.in: karta MultiSport, prywatna opieka LuxMed, ubezpieczenie Allianz, kursy językowe, dofinansowania z FŚS, "wczasy pod gruszą", bony świąteczne
dogodną, dobrze skomunikowaną lokalizację miejsca pracy
przyjazną atmosferę pracy
Zadania

spawanie konstrukcji oraz elementów
wykonywanie prac szlifierskich spoin
Oczekujemy

doświadczenia w spawaniu metodą TIG lub/i MAG
umiejętność wykonywania estetycznych spoin
umiejętność pracy z elektronarzędziami (szlifierki kątowe i trzpieniowe)
umiejętność czytania rysunku technicznego
znajomości j. polskiego

Lokalizacja: Wrocław (Dzielnica Fabryczna)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/an/3ab73b1bd89522296c443073bc99a8f252725237 , wysłania wiadomości „spawacz” na 570 318 000, bądź kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915W

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna