Spawacz – Niemcy, bez znajomości języka!

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Niemiecka firma stawiająca na innowacyjność oraz jakość zatrudni pracownika na stanowisko:
Stanowisko: Spawacz
Miejsce pracy: 99310 Arnstadt, Niemcy
Zadania:
• Spawanie metodą TIG / elektrodą,
• Przygotowanie materiałów do spawania,
• Utrzymywanie porządku i norm bezpieczeństwa na stanowisku pracy.
Wymagania:
• Uprawnienia spawalnicze,
• Doświadczenie zawodowe min. 1 rok,
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
• Zaangażowanie i chęć do pracy.
Gwarantujemy:
• Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony,
• Zwrot kosztów podroży,
• Grupowe ubezpieczenie,
• Bonus za brak zwolnień lekarskich (70€ miesięcznie),
• Karta z miesięcznym doładowaniem 48€ na wydanie w dowolnych sklepach, stacjach benzynowych,
• Premia za polecenie nowych pracowników -1500€,
• Dodatki za nadgodziny,
• Leasing rowerów firmowych,
• Dodatek do paliwa.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „SPAWACZ NIEMCY” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Kinga Zubrowska