Spawacz MAG

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 22.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje dla naszej zaprzyjaźnionej agencji osoby z doświadczeniem na stanowisko
SPAWACZ MAG
Lokalizacja: Niemcy

Gwarantujemy:
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
• wynagrodzenie między 2400 – 2700 euro netto miesięcznie
• dietę 55 euro netto / roboczodzień
• gwarancję godzin pracy (min. 40h tygodniowo)
• możliwość wypracowania nadgodzin
• atrakcyjny system rozliczania bonusów
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• możliwość długofalowej współpracy
• zapewnione zakwaterowanie (350 – 450 euro)

Twoje obowiązki:
• spawanie konstrukcji metalowych przy halach
• kontrola jakości gotowych spawów
• czytanie rysunków technicznych

Wymagania:
• doświadczenie w spawaniu metodą MAG
• gotowość do pracy zmianowej
• znajomość języka niemieckiego (przynajmniej na poziomie A2)
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)
Nr tel. – 789 365 553

Magda

Magda

Magda