Spawacz

Gliwice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego spawacza do pracy w systemie trzyzmianowym. Praca od poniedziałku do piątku, 10-12 godzin dziennie. Oferujemy stawkę 40 zł netto na rękę. Pracownik będzie odpowiedzialny za spawanie zgodnie z rysunkami technicznymi oraz zadania związane z obsługą maszyn.

Wymagania: Wymagany jest aktualny certyfikat spawalniczy oraz umiejętność czytania rysunku technicznego. Konieczne jest zdanie prób spawalniczych podczas procesu rekrutacji. Mile widziane jest posiadanie kursu na suwnicę. Szukamy osoby dokładnej, sumiennej i gotowej do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 40 zł netto na rękę. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Daniel

Daniel

Daniel