ŚLUSARZ-SPAWACZ

Jastrzębie-Zdrój/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Rybnicka 6, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0349

OBOWIĄZKI:
Praca związana jest z naprawą i konserwacją urządzeń przyszybowych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: dokładność
- Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
- Uprawnienia: odpowiedzialność za powierzone zadania
- Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
- Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:
- uprawnienia spawacza: 111 - spawanie ręczne elektrodą otuloną, uprawnienia spawacza: 311 - spawanie gazowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 300 do 7 100 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"AMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Ks. Pawła Skwary 29, 44-370 Pszów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Wojciech Piżyk
tel: 731 900 086

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
kontakt telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju