ŚLUSARZ/SPAWACZ

Olszanka/ nowosądecki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 33-386 Olszanka 171, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/2039

OBOWIĄZKI:
Montaż balustrad i elementów szklanych. Prace spawalnicze - wymagana umiejętność spawania Mag, Tig oraz doświadczenie. Praca w Olszance w godz. 7.00-17.00 (do uzgodnienia). Kontakt tel. 691076279

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: Spawanie blach i rur metodą MAG 135
- Uprawnienia: Kurs spawania metodą TIG

Wymagania pożądane:
- Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: gimnazjalne
- Uprawnienia: Spawacz - spawanie metodą TIG 141
- Uprawnienia: kurs - spawanie w osłonie CO2 metodą MAG-135

Wymagania inne:
- wymagane doświadczenie i umiejętność spawania

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Olszanka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Stanisław Zarabski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SZ"

Adres:
33-388 Gołkowice Górne 166, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Stanisław Zarabski
tel: 691076279

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8-16

Wymagane dokumenty:
cv + uprawnienia spawacza

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego