Serwisant, woj. Wielkopolskie i Lubuskie

Zbąszynek/ świebodziński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Serwisantów.

Miejsce pracy: województwa Wielkopolskie oraz Lubuskie

Oferujemy
umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
pracę w godzinach 7:00 - 15:00 + ewentualne nadgodziny;
pracę na miejscu oraz w delegacjach na terenach dwóch województw - Wielkopolskiego oraz Lubuskiego;
wynagrodzenie w granicach 40-47 zł brutto + płatne nadgodziny;
premie uznaniowe do 1000 zł brutto;
narzędzia niezbędne do pracy - laptop - przeszkolimy z korzystania programów;
stałą pracę w stabilnej firmie.

Obowiązki
naprawy, wymiany, obsługę urządzeń i podzespołów w taborze kolejowym;
praca na miejscu oraz w delegacjach;
praca na podstawie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania
doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika;
posiadanie uprawnień SEP powyżej 1 kV;
prawo jazdy kat. B;
umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną;
umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz narzędziami.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Alina

Alina

Alina