Samodzielny Księgowy- Umowa o pracę

Chwałowice/ stalowowolski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Aktualnie poszukujemy Samodzielnego Księgowego dla firmy zajmującej się produkcją elementów ze szkła płaskiego oraz szyb zespolonych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia i przesyłania aplikacji.

Oferujemy
Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Poziom wynagrodzenia będzie rozwojowy i elastyczny, dopasowany do jakości pracy.
Ewentualne zmiany wynagrodzenia będą uzależnione od wyników finansowych firmy.

Obowiązki
Prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej
Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych
Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, roczne sprawozdanie finansowe, informacja dodatkowa)
Prowadzenie ewidencji środków trwałych
Rozliczanie miesięcznych odpisów amortyzacyjnych
Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
Zarządzanie płynnością firmy, monitoring przepływów pieniężnych oraz nadzór nad należnościami i zobowiązaniami
Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (m.in. instytucjami skarbowymi, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi)

Dodatkowe informacje:
Praca na systemie Enova365
Firma obecnie nie eksportuje towarów za granicę; sprzedaje tylko na rynek krajowy
Obecna forma prawna to jednoosobowa działalność gospodarcza; planowane przekształcenie w spółkę z o.o. po nowym roku

Wymagania
Doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego min. 2 lata
Znajomość programów Excel, Word, Outlook
Znajomość programów księgowych oraz MS Office
Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów
Zapraszamy również osoby zza granicy!

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj lub wyślij wiadomość „Księgowa” na telefon 790 861 777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Irena

Irena

Irena